پرک راهبر

خدمات مشاوره تخصصی:

ما در پرک نرم افزار به فرداهای بهتر برای مخاطبان خویش می اندیشیم، از اینرو بخش خدمات مشاوره تخصصی شرکت جهت انتفاع مشتریان و دیگر فعالان صنعت گردشگری، هتلداری و میهمان نوازی در ساختار عملیاتی این شرکت ایجاد گردید تا در حوزه های متنوع اعم از طراحی، تجهیز، راه اندازی، بهره برداری و بهبود کیفیت خدمات با استفاده از کادر مجرب و کارآزموده خویش نسبت به ارائه خدمات مشورتی به متولیان و ارائه دهندگان خدمات و کسب و کارهای مرتبط به نحو شایسته اقدام نماید. بخش خدمات مشاوره تخصصی شرکت پرک نرم افزار جهت هدایت و راهنمایی موثر و بهینه فعالین صنعت همواره آماده و مشتاق به همراهی و هم افزایی با شما عزیزان بوده و مفتخر خواهد بود تا با دامنه وسیعی از خدمات ارزش آفرین مشاوره ای، بستر توسعه و تعالی کسب و کار شما را مهیا گرداند.

مشاوره خرید نرم افزار:

از جمله خدمات ارزش آفرین بخش خدمات مشاوره تخصصی شرکت پرک نرم افزار، ارائه خدمات مشورتی رایگان در پروسه شناسایی و خرید نرم افزارهای کاربردی صنعت گردشگری، هتلداری، میهمان نوازی، خدمات پذیرایی و رفاهی و تفریحی می‌باشد. از آنجا که واحدهای خدمات رسان به منظور مدیریت داده های راهبردی خویش نیاز به بهره گیری از ابزارهای تکنولوژیک و نرم افزارهای تخصصی دارند، لذا ضروری است تا ضمن شناسایی سطح نیاز خود نسبت به تأمین ابزار متناسب و کارآمد اقدام نمایند و این مهم در میزان سرمایه گذاری ایشان برای تأمین نرم افزار تأثیر به سزایی دارد، حال آنکه استفاده از ابزارهای پیچیده و مکمل نه تنها تسهیلگر فرایندهای کاری ایشان خواهد بود بلکه منجر به افزایش ناکارآمدی خواهد شد و کاربردهای موثر را تحت الشعاع قرار خواهد داد. شرکت پرک نرم افزار با ارائه خدمات مشاوره رایگان در پروسه تأمین ابزارهای تکنولوژیک شما را در مدیریت هزینه و بهره‌وری متناسب از محصول یاری خواهد رساند و زمان مناسب جهت تأمین هر ابزار را برای شما تعیین خواهد نمود تا روند تکامل اثربخش ابزار منجر به ارتقاء کمی و کیفی کسب و کار شما گردد و بازدهی مضاعفی را از خرید خود داشته باشید.

مشاوره ارتقا و بهبود کیفیت خدمات:

این سطح کیفیت خدمات شماست که جایگاه شما را در بازار خدمات گردشگری رقم خواهد زد و منجر به توسعه کسب و کار و منافع شما خواهدشد، گروه مشاورین حوزه کیفیت شرکت پرک نرم افزار، مسیر ارتقاء و بهبود کیفیت خدمات شما را با تکیه بر دانش فنی و مهارت های حرفه‌ای تیم مشاورین خبره خویش برای شما هموار خواهد ساخت و ضمن ارزیابی و شناسایی قابلیت ها و فرصت های بهبود، کسب و کار شما را متحول می‌نماید. ما در بخش خدمات مشاوره تخصصی شرکت پرک نرم افزار آمادگی ارائه خدمات مشورتی متنوع اعم از امکان سنجی ارتقاء، عارضه یابی، ارزیابی ریسک، طرح ریزی الگوی تحول، ارزیابی محسوس و نا محسوس کیفیت خدمات، طرح ریزی پلان بهبود و ... جهت توسعه مزیت های رقابتی و ارتقاء جایگاه شما در سطح بازار را داشته و در مراحل دگردیسی و تحول همراه شما خواهیم بود.