<< ورود >>
به سایت پرک نرم افزار خوش آمدید

رزرواسیون آنلاین

با ایجاد و راه اندازی یک پایگاه اینترنتی مختص به رزرواسیون هتلها به صورت تجمیعی و یا به صورت تک تک. کاربران در نقاط مختلف دنیا حتی در اقصی نقاط آن بسهولت می توانند از شرایط و مزایای هتل مورد نظر مطلع گردند. کاربران با ورود به محیط این پایگاه، ضمن آشنایی با ویژگی های هتل، ویژگی های محل استقرار هتل و... می توانند در صورت نیاز، اقدام به انجام رزرو اتاق جهت دوره تاریخی مدنظر خود نمایند.

با ارائه توضیحات در خصوص شرایط اقامتی، میزان اتاقهای قابل فروش، تاریخهای تعریف شده بابتLow season ، Dead ، Pick ، High ، می توان به کاربر این اجازه را داد تا از طریق ورود به پایگاه اختصاصی رزرواسیون و با اطلاع یافتن از کلیه شرایط نسبت به رزرو جا در هر دوره تاریخی ممکن، اقدام نماید.

نکته قابل توجه آنکه، مفهوم رزرواسیون آن لاین زمانی به حقیقت می پیوندد که ارتباط مستقیم فیمابین پایگاه ثبت و رزرو نرم افزار جامع هتلداری مستقر در هتل برقرار بوده و در زمان پذیرش و یا رزرو اتاقها در محل هتل، میزان درصد اشغال و اتاقها قابل فروش و... سریعا به روز رسانی گردند.

نکته حائز اهمیت آن است که اولا کاربران اینترنتی می بایست بتوانند از نرخ های مصوب هتل در شرایط مختلف فصلی مطلع گردند و ثالثا در صورت بروز هرگونه تغییرات در نرخ گذاری هتل جهت فصول مختلف کاری اطلاعات نمایش داده شده در نرم افزار رزرواسیون آن لاین نیز به طور اتوماتیک بروز رسانی گردد.

شرکت پرک نرم افزار با بیش از 10 سال سابقه در خصوص طراحی و تولید نرم افزار جامع هتلداری پرک، با برقراری ارتباطات کامل، اتوماتیک و به لحظه فیمابین نرم افزار جامع هتلداری و نرم افزار رزرواسیون آن لاین خود به سهولت و به سرعت کلیه قابلیتهای فوق را در اختیار کاربر مهمان و هتل قرار می دهد .

باید در نظر داشت که نرم افزار رزرواسیون آن لاین پرک نرم افزار است کاملا همگن که کلیه نظرات مورد نیاز مدیران را در خصوص چگونگی ثبت اتاقهای قابل فروش، میزان پیش پرداختها، جریمه های رزرواسیون، ارتباط به لحظه با نرم افزار جامع هتلداری، ثبت میزان محدودیت جهت فروش اینترنتی، قابل قبول جهت رزرو و... را پوشش داده و از همان طریق کلیه پرداختهای کاربران را نیز کنترل می نماید.

اطلاعات

آدرس: تهران، سعادت آباد، چهارراه سرو، خیابان پاکنژاد، بلوار پیام، کوچه پرواز یکم، پلاک 4، واحد 3

+98(021) 22386914_22385895_22385920 :تلفکس

نقشه سایت پیوند ها